Foto z akcí

Veletrh, promo či módní přehlídka? Snažíme se zachytit pestrost a nápaditost eventů, které pravidelně dokumentujeme. Vy si tak můžete prohlédnout fotky z posledních akcí. Kompletní galerii fotek naleznete na naší facebookové stránce.

PŘICHÁZÍ OPĚT LÉTO A VENKOVNÍ AKCE

Tradičně nesmíme zapomenout poslat pozdrav z 58.ročníku našeho oblíbeného Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Je to již čtvrtý rok v řadě, kdy tuto slavnostní událost zdobí naše hostesky a promotéři a věříme, že to jistě není naposledy. 

Během letních měsíců se s Vámi budeme dále setkávat například na projektu Běhej lesy, který úspěšně navazuje na zimní obdobu Jizerskou 50. Na této akci spolupracujeme již druhým rokem společně s bankou ČSOB a Mastercardem. Za příležitost našim klientům velmi děkujeme, neboť lidé si tyto akce nemohou vynachválit. 

Rádi bychom zmínili také novou spolupráci s kosmetikou Hebe. Těší nás možnost promovat otevírané obchody a šířit dobrou pověst značky.  

FIREMNÍ VEČÍRKY NA KONEC ROKU 

Oslavy konce roku předcházejí jako vždy vánoční večírky a jiné firemní party. Letošní zimu tak naše hostesky zdobily nejen mnoho konferencí a oblíbených plesů, ale také například poděkování zaměstnancům KPMG, jedné z největších auditorských firem na světě. Jako každoročně jsme se zúčastnili výročního setkání The Financial Markets Association nebo vydavatelství Roberts Publishing. Novinkou pak byl tematický večírek ve stylu Jamese Bonda v pražském Mánesu. Ještě několik akcí nás nyní čeká a poté se již budeme těšit na lednová vyhlašování a předávání cen. 

KAŽDOROČNÍ PÁRTY VE VARECH 

Tak hezky popořádku. Závěr této společenské sezóny byl pro nás skutečně bohatý. Zatímco přelom května a června patřil především konferencím a ochutnávkám, kterých se naše hostesky pravidelně zúčastňovaly  v Praze, Brně či Ostravě, další dny se nesly ve znamení slavnostních plesů a firemních výročí. Rekordním se pak pro nás stal týden, ve kterém jsme pro naše klienty zajistili dohromady téměř 250 lidí, krásných hostesek a usměvavých promotérů. Podařilo se nám také navázat spolupráci na světové výstavě iMucha, kde každý den dívky vítaly přicházející návštěvníky. 

Každoročním vrcholem před letním časem však pro nás byla možnost zúčastnit se Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Na tuto významnou událost se naše hostesky vždy dlouho předem těší a za příležitost tak děkujeme všem obchodním partnerům. 

VIP AKCE NA LETIŠTI 

Po období vánočních večírků a velkolepých silvestrovských oslav z konce minulého roku zde máme další tematickou akci. Naše hostesky vítaly hosty VIP akce na Letišti České Budějovice, nabízely welcome drinky, rozdávaly dárečky a samozřejmě kontrolovaly platné palubní vstupenky. Vrcholem programu bylo poté zábavné předvádění předodletové bezpečnostní instruktáže. Hosté si na závěr ještě vychutnali exkluzivní prohlídku prostor včetně řídící věže, letecké simulátory či debatu Marka Vašuta s Martinem Šonkou. Děkujeme za tuto nádhernou akci, konkrétně našemu partnerovi za důvěru a dívkám za profesionální přístup. Ostatně, jak znělo motto tohoto dne, naše letušky se společně s piloty postaraly všem návštěvníkům o “klidný let bez turbulencí”. 

KONFERENCE V PLNÉM PROUDU  

Podzimní sezóna výstav, veletrhů a konferencí je stále v plném proudu a naše dívky se tak účastní mnoha různých akcí. Dvojice krásných hostesek strávila týden na jednom z nejprestižnějších evropských kongresů o IT bezpečnosti v německém Norimberku. Dívky zde vítaly hosty a informovaly je o novinkách ve světě technologií ochrany dat. Další naše hostesky poté mohli potkat například návštěvníci letošní výroční konference The Financial Markets Association nebo hosté Moravské daňové a právní konference v Hotelu Clarion v Olomouci. Zajišťovali jsme také personál s pokročilou znalostí anglického jazyka pro Ministerstvo pro místní rozvoj České republiky a neposlední úspěšnou akcí, kterou se rádi pochlubíme, je tým našich usměvavých hostesek na CPX Praha 2022. Na těchto akcích rádi využíváme nejen krásu a šarm dívek, ale také jejich komunikační schopnosti a jazykovou vybavenost. 

Nabitý červen a 150 lidí v jeden den 

Tento červen byl akcemi opravdu nabitý a v jeden den se nám podařil dokonce skutečně skvělý počin. Dne 11.6. jsme pro naše klienty zajišťovali hned na 150 krásných hostesek a šikovných promotérů. Padesátka dívek s pokročilou znalostí anglického jazyka se zúčastnila mezinárodního veletrhu SAG EXPO, kde vítaly a informovaly návštěvníky a vypomáhaly na stáncích mnoha vystavovatelů. Další velmi významnou akcí v tento den byla firemní oslava České spořitelny, populární Spořka Fest ve Žlutých lázních. Naše hostesky se nejdříve proměnily ve stevardky autobusů a vlaků a ve spolupráci se společností To Europe (které mnohokrát děkujeme) se postaraly o komfortní dopravu zaměstnanců a hostů z více než 30 různých měst, od dalekých Hranic na Moravě až po Ústí nad Labem. Pro hosty akce bylo vyvrcholením dne pravděpodobně vystoupení Leoše Mareše, Marka Ztraceného či skupiny Chinaski, pro nás byl však zlatým hřebem tradiční bohatý a luxusní catering, na němž se podílelo na šedesát našich lidí. 

Veletrh v německém FRANKFURTU 

V dubnu se naše usměvavé hostesky zúčastnily velkolepého týdenního veletrhu v německém Frankfurtu nad Mohanem. Akce ProLight & Sound je přehlídkou nových technologií zábavního průmyslu, světel, scény, audií a médií. Naše krásné hostesky se zde staraly především o vítání příchozích návštěvníků, jejich informování a navigování. Dívky také pomáhaly s organizací schůzek. Veškerá komunikace s hosty poté probíhala v anglickém a německém jazyce. Tyto zahraniční akce jsou vždy velkou výzvou a o to více nás tak těší naprostá spokojenost našeho klienta, kterému ještě jednou děkujeme za velmi milou spolupráci.

Mezinárodní filmový festival 2021   

Červený koberec a slavnostní atmosféra, to všechno čekalo na naše krásné hostesky a skvělé promotéry, kteří se celý týden starali o spokojenost VIP hostů jubilejního 55.ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Na akci se postupně vystřídalo na šedesát našich reprezentativních dívek a mužů, potkat jste je mohli během vítání návštěvníků, při předávání welcome drinků, servírování vybraných delikates nebo při křtu výroční publikace. Děkujeme za tuto příležitost a budeme se těšit na další podobné akce.  

Sezóna společenských akcí  

Přes tuto nelehkou dobu se na Vás naše hostesky stále usmívají na významných společenských akcích. Například jako v tomto týdnu, kdy vítaly hosty v Kaiserštejnském paláci nebo se zúčastnily slavnostního koncertu Epoque Orchestra na Žofíně. Mimořádný zážitek z Vivaldiho hudby a plovoucí scény na Vltavě tak návštěvníkům dokreslovaly naše hostesky a promotéři, kteří se zde věnovali cateringu a pomáhali s organizací. 

Letní golfová tour 2020 

S našimi krásnými hosteskami se během léta můžete setkávat na akcích Corporate Golf Tour 2020 po celé České republice. Dívky se věnují návštěvníkům areálu, vítají hosty, předávají ceny a pomáhají s organizací a doprovodným programem. Naše hostesky ovšem asistují také samotným hráčům na greenech a starají se, aby nic nenarušovalo jejich zážitek z těchto povedených akcí. 

Slavnostní galavečeře v Obecním domě

V únoru proběhla luxusní akce v Obecním domě. Na padesát našich krásných hostesek a úžasných promotérů se zúčastnilo výročního plesu a slavnostní galavečeře významné divadelní společnosti. Naši lidé pomáhali s organizací večera, vítali a uváděli hosty, podávali welcome drinky a věnovali se bohatému cateringu. Pro hosty byl připraven pestrý doprovodný program a my už se budeme těšit na další podobné akce.

Retail Summit 2020

Pokud se zajímáte o maloobchodní trh, jeho nové typy a rostoucí zájem o udržitelnost, určitě jste neminuli konferenci Retail Summit v pražském Clarion Congress Hotelu na začátku letošního roku. Konferenční patro se proměnilo v duchu přehlídky firem, které mají ambici rozvíjet své podnikání. Naše hostesky se v nepřehlédnutelných modrých kostýmech staly součástí stánku O2, kde vítaly návštěvníky a obsluhovaly obrazovku s foto snímky. Hosté si tak mohli pořídit fotku i s hosteskami a to se vyplatí!

IT konference a naše hostesky jako letušky

Lodičky, šátky a elegance. Akce ve stylu letušek máme prostě rádi a navíc při inspirativní konferenci CPX s tématem kybernetiky. Přítomnost hostesek vytvořila inovativní kombinaci s IT oborem a patnáct našich dívek se podílelo na organizaci akce, především při registraci či navigaci návštěvníků. Nechyběly odborné přednášky významných hostů a příjemná atmosféra celého eventu v PVA Letňanech, kterým provázel Leoš Mareš.