Foto z akcí

Veletrh, promo či módní přehlídka? Snažíme se zachytit pestrost a nápaditost eventů, které pravidelně dokumentujeme. Vy si tak můžete prohlédnout fotky z posledních akcí. Kompletní galerii fotek naleznete na naší facebookové stránce.

Mezinárodní filmový festival 2021   

Červený koberec a slavnostní atmosféra, to všechno čekalo na naše krásné hostesky a skvělé promotéry, kteří se celý týden starali o spokojenost VIP hostů jubilejního 55.ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Na akci se postupně vystřídalo na šedesát našich reprezentativních dívek a mužů, potkat jste je mohli během vítání návštěvníků, při předávání welcome drinků, servírování vybraných delikates nebo při křtu výroční publikace. Děkujeme za tuto příležitost a budeme se těšit na další podobné akce.  

Sezóna společenských akcí  

Přes tuto nelehkou dobu se na Vás naše hostesky stále usmívají na významných společenských akcích. Například jako v tomto týdnu, kdy vítaly hosty v Kaiserštejnském paláci nebo se zúčastnily slavnostního koncertu Epoque Orchestra na Žofíně. Mimořádný zážitek z Vivaldiho hudby a plovoucí scény na Vltavě tak návštěvníkům dokreslovaly naše hostesky a promotéři, kteří se zde věnovali cateringu a pomáhali s organizací. 

Letní golfová tour 2020 

S našimi krásnými hosteskami se během léta můžete setkávat na akcích Corporate Golf Tour 2020 po celé České republice. Dívky se věnují návštěvníkům areálu, vítají hosty, předávají ceny a pomáhají s organizací a doprovodným programem. Naše hostesky ovšem asistují také samotným hráčům na greenech a starají se, aby nic nenarušovalo jejich zážitek z těchto povedených akcí. 

Slavnostní galavečeře v Obecním domě

V únoru proběhla luxusní akce v Obecním domě. Na padesát našich krásných hostesek a úžasných promotérů se zúčastnilo výročního plesu a slavnostní galavečeře významné divadelní společnosti. Naši lidé pomáhali s organizací večera, vítali a uváděli hosty, podávali welcome drinky a věnovali se bohatému cateringu. Pro hosty byl připraven pestrý doprovodný program a my už se budeme těšit na další podobné akce.

Retail Summit 2020

Pokud se zajímáte o maloobchodní trh, jeho nové typy a rostoucí zájem o udržitelnost, určitě jste neminuli konferenci Retail Summit v pražském Clarion Congress Hotelu na začátku letošního roku. Konferenční patro se proměnilo v duchu přehlídky firem, které mají ambici rozvíjet své podnikání. Naše hostesky se v nepřehlédnutelných modrých kostýmech staly součástí stánku O2, kde vítaly návštěvníky a obsluhovaly obrazovku s foto snímky. Hosté si tak mohli pořídit fotku i s hosteskami a to se vyplatí!

IT konference a naše hostesky jako letušky

Lodičky, šátky a elegance. Akce ve stylu letušek máme prostě rádi a navíc při inspirativní konferenci CPX s tématem kybernetiky. Přítomnost hostesek vytvořila inovativní kombinaci s IT oborem a patnáct našich dívek se podílelo na organizaci akce, především při registraci či navigaci návštěvníků. Nechyběly odborné přednášky významných hostů a příjemná atmosféra celého eventu v PVA Letňanech, kterým provázel Leoš Mareš.